Standaard klasse tot 2800 Kg - 2 Juni 2011

Nr Chauffeur Woonplaats Merk en Type Run 1 Run 2 Finale
1 Pieter van der Jagt Wieringerwaard International 633 F.P.   79,13
2 Stefan vd Bosch Middenmeer Fiat 45-66 94,62   55,19
3 Bas Oudeman Heerhugowaard Fendt 280 93,36   23,59
4 Jolien Aarnoudse Leeuwarden Fendt 207 VA 92,35   23,33
5 Lars Welp Heerhugowaard Fendt 209 VA F.P.   22,20
6 Peter de Jong Callantsoog Ford 2000 90,22    
7 Bart Klouwers Oudesluis David Brown 990 88,45    
8 Sander Aarnoudse Middenmeer Fendt 209 VA 54,10    

 

Standaard klasse tot 3800 Kg - 2 Juni 2011

Nr Chauffeur Woonplaats Merk en Type Run 1 Run 2 Finale
1 Arthur Veldman Heerhugowaard Ford 7000 F.P.   91,68
2 Johan Bechtold Winkel International 955 F.P.   88,36
3 Ferdy Strik 't Zand Fiat 540 F.P.   85,31
4 Team Danenberg Zuid-Scharwoude Fiat 850 F.P.   83,77
5 Rene Muller Middenmeer John Deere 3120 F.P.   82,10
6 The Volkers St. Maartensbrug International 744 F.P.   78,87
7 Giel Danenberg Zuid-Scharwoude Belarus 640 F.P.   72,32
8 Patrick Hage Wieringerwerf Case 1394 88,39    
9 Vincent Koenis Hoogwoud Ford 6510 87,81    
10 Gerrit Betsma - Ford Major 85,16    
11 Joep Dekker - Ford Major 83,89    
12 Joost Duijn Heerhugowaard Steyr 8070 57,54    
13 Bas Nannes Wogmeer International 633 47,42    

 

Standaard klasse tot 5000 Kg - 2 Juni 2011

Nr Chauffeur Woonplaats Merk en Type Run 1 Run 2 Finale
1 Mathijs Koopman Schagen International 955 F.P.   91,34
2 Peter Driesse St-Maartenvlotbrug International 1046 97,98   90,47
3 Robert vd Bosch Middenmeer Fiat 100-90 F.P.   90,20
4 Martin Verschoor 't Zand Fiat 88-94 89,24   84,50
5 Jos Laan Wieringerwerf Valmet 6300 91,01   81,14
6 Jan Jaap Hoogland Burgerbrug Farmall 806 85,01    
7 Wouter Reijers Wieringerwerf Claas Ares 567 83,71    
8 Jan Loozeman jr. Den Helder Landini 7550 82,61    
9 Elco Montsma Slootdorp Ursus 212 82,26    
10 Arnoud van Arkel Wieringerwerf Deutz DX130 80,22    
11 Judith Romar Julianadorp Valtra 6400 63,47    
12 Marc Commandeur Heerhugowaard John Deere 6310 60,67    
13 Christiaan Koenis Hoogwoud Valtra 6400 60,62    
14 Tim Steltenpool Wieringerwerf Renault 85-34 59,20    
15 Jacco Arendonk Wieringerwerf Fiat 82-94 58,41    
16 Patrick van Ackeren Wieringerwerf Massey Ferguson 6255 58,32    
17 Dennis Veldman Noord-Scharwoude International 956 58,11    
18 Erik Kroon Heerhugowaard Zetor 9641 54,70    
19 Maikel van Ackeren Wieringerwerf Massey Ferguson 5455 52,95    

 

Standaard klasse tot 6500 Kg - 2 Juni 2011

Nr Chauffeur Woonplaats Merk en Type Run 1 Run 2 Finale
1 Dirk Bruin Heerhugowaard Fendt 515 F.P.   95,69
2 Bart Klouwes Oudesluis New Holland 8360 F.P.   91,07
3 Sla Kwekerij Spenkeling Heerhugowaard Steyr 9125 F.P.   88,17
4 Steven Bruin Wieringerwerf Vamet 8050 97,80   87,90
5 Henrico Wessels Julianadorp Massey Ferguson 6270 F.P.   87,65
6 Patrick Brouwer Julianadorp John Deere 6410 94,53    
7 Jan Klaver Wogmeer Fendt 415 93,70    
8 Ricardo van Assen Wieringerwerf Same Hercules 92,23    
9 Alex Glas Nieuwe Niedorp Valtra N142 90,24    
10 Dorus Klaver Heerhugowaard Fendt 415 89,99    
11 Klaas Keppel Anna Paulowna Ford 8340 89,23    
12 Gerco van Bruggen Westerland International 1455 83,38    
13 Piet Slik Oudesluis International 1066 81,25    
14 Ton Sprenkeling Heerhugowaard Steyr 9145 78,78    
15 Cor Druif Oostwoud Massey Ferguson 1150 58,88    
16 Niels Bakker Oosterleek Ford 8000 58,62    
17 Nick Bruin Waarland Massey Ferguson 1150 55,15    
18 Shirley Wessels Julianadorp Massey Ferguson 6180 21,29    

 

Standaard klasse tot 8000 Kg - 2 Juni 2011

Nr Chauffeur Woonplaats Merk en Type Run 1 Run 2 Finale
1 Pim Plaisier Wieringerwaard International 1455 F.P.   86,20
2 Hans Wessels Julianadorp Massey Ferguson 6290 80,63   85,73
3 Jan Loosman Sr. Den Helder International 5488 91,90   80,70
4 Jeroen Duijn Heerhugowaard Case CVX 150 87,46   67,26
5 Bas vd Meer Waarland New Holland TSA 135 81,57    
6 Niels van Baar Waarland New Holland T6080 79,25    
7 Andy Bakker Stompetoren Fendt 614 78,55    
8 Ivan Beerepoot Hoogwoud John Deere 6920 78,26    
9 Ard Sprenkeling Heerhugowaard Steyr 6175 54,03    
10 Anjo van der Maas Schagen Valmet 8200 32,87    
11 Wouter Borst Heerhugowaard Deutz M620 28,29    

 

Standaard klasse tot 10000 Kg - 2 Juni 2011

Nr Chauffeur Woonplaats Merk en Type Run 1 Run 2 Finale
1 Niels Westrate Waarland New Holland T7070 89,07    
2 Rick Strooper 't Zand Fendt 820 80,61    
3 Peter Houtenbos Schagen Fendt 820 80,30    
4 Nick Zuurbier Heerhugowaard John Deere 7710 65,42    
5 Thomas Borst Sint Maarten Fendt 820 56,43    
6 Arjan Brouwers Waarland New Holland T7030 54,25    
7 Bart Vet Ursem John Deere 7530 54,09    
8 Alwin Bottema Berkhout Fendt 924 52,18    
9 Kees Schaap Ursem John Deere 7530 52,20    
10 Frank Bruin Waarland New Holland T7700 49,13    
11 Leon van Breugel Heerhugowaard John Deere 7700 34,57    
12 Ardy Sneekes 't Zand John Deere 7810 31,20    
13 Wouter Bakker Berkhout John Deere 7530 21,89    

 

Standaard klasse tot 12000 Kg - 2 Juni 2011

Nr Chauffeur Woonplaats Merk en Type Run 1 Run 2 Finale
1 Paul de Goede Sint Pancras Fendt 936 F.P.   81,23
2 Leo Borst Sint Pancras Fendt 922 F.P.   61,70
3 Kees Kos Julianadorp Fendt 922 86,34    
4 van der Zalm Heerhugowaard Fendt 926 81,85    
5 Boy Bregman Berkhout John Deere 8530 63,43    

 

Teams uit de omgeving