Uitslagen Standaard 3,5 ton - 19 Juli 2015

ntto

Nr Chauffeur Woonplaats Merk en Type Run 1 Run 2 Finale
1 Team Danenberg Zuid-Scharwoude Fiat 850 80,01    
2 Peter de Jong Callantsoog Ford 4600 78,22    
3 John Schaap Wogmeer Renault 551-4 77,88    
4 Adrie Molenaar De Weere International 426 52,32    
5 Wim de Jonge Purmerend Same Centauro 25,73    
6 Nick van der Gragt Spanbroek Deutz 4506 16,67    
7 Giel Danenberg Zuid-Scharwoude Belarus 640 Disk.    

 

Uitslagen Standaard 4,5 ton - 19 Juli 2015

ntto

Nr Chauffeur Woonplaats Merk en Type Run 1 Run 2 Finale
1 Theo Volkers St. Maartensbrug International 744 108,54    
2 Martin Verschoor 't Zand Fiat 88-94 DT 99,29    
3 Mark Molenaar De Weere International 845 XL 90,91    
4 Jaap de Jong Lijnden County 1164 TW 87,13    
5 Paul van Rijn Petten Fiat 88-94 85,55    
6 Arthur Veldman Obdam Ford 7000 84,74    
7 Joep Engel Oudkarspel Deutz 8006 83,88    
8 Remon Broers St. Maartensbrug International 1046 73,39    
9 Jan Loozeman Den Helder Landini 7550 69,31    
10 Stan Zijlmans Wieringerwerf Fordson Major 68,83    
11 Dave Weel Waarland Steyr 8080 66,45    
12 Vincent Koenis Hoogwoud Ford 5610 64,60    
13 Klaas Eriks Sint Maarten Ford 6610 58,97    

 

Uitslagen Standaard 5,5 ton - 19 Juli 2015

ntto

Nr Chauffeur Woonplaats Merk en Type Run 1 Run 2 Finale
1 Peter Driesse St-Maartenvlotbrug International 1246 105,77    
2 Martin Verschoor 't Zand Fiat 88-94 DT 99,68    
3 Arthur Veldman Obdam New Holland TS 115 97,22    
4 Mathijs Koopman Winkel International 955 XL 92,11    
5 Arjen van der Veek Burgerbrug International 1246 92,02    
6 Lars Strooper Tuitjehorn Ford 8240 90,88    
7 John Oudendijk Heemskerk Fiat 100-90 89,62    
8 Iris Huisman Wieringerwerf John Deere 6610 89,39    
9 Wouter Reijers Wieringerwerf Claas Ares 567 ATZ 85,22    
10 Ruben Rustenburg Lutjewinkel Valtra 6850 85,06    
11 Christiaan Koenis Hoogwoud Valtra 6400 83,37    
12 P. Burger 't Zand Claas Ares 550 RZ 82,74    
13 Theo Groot Stompetoren Fendt 411 81,79    
14 Piet Slik Oudesluis International 1066 81,44    
15 Ramon Limmen Wognum New Holland TS 115 78,88    
16 Joost Jonker Zuid-Scharwoude Case Maxxum 100 78,12    
17 Patrick Hage Wieringerwerf Valmet 6400 70,20    
18 Stef Oudhuis Assendelft John Deere 6310 66,07    
19 Mart Hendrickx Beverwijk Massey Ferguson 6265 65,68    

 

Uitslagen Standaard 7,0 ton - 19 Juli 2015

ntto

Nr Chauffeur Woonplaats Merk en Type Run 1 Run 2 Finale
1 Thomas Borst Sint Maarten Fendt 611 LSA F.P.   94,84
2 Jacco Glas Nieuwe Niedorp Valtra N141 102,67   88,02
3 Giel Danenberg Zuid-Scharwoude New Holland T6.150 102,97   83,83
4 Jos van der Veldt Middenmeer Ford TW-15 102,22    
5 Maarten Bakker Dirkshorn John Deere 6910 99,91    
6 Bart Klouwers 't Zand Fiat 1580 DT 99,20    
7 Ton Sprenkeling Heerhugowaard Steyr 9145 98,75    
8 Dirk Bruin Heerhugowaard Fendt 515 C 92,63    
9 Jos de Wit Warmenhuizen John Deere 6910 91,94    
10 Pieter Smit Slootdorp Fendt 512 C 85,91    
11 Ronald Slik Oudesluis International 1066 83,40    
12 Niels van Duin Den Oever Fendt 311 LSA 81,45    
13 Gustaaf Hoogland St-Maartenvlotbrug International 1255 XL 71,79    
14 Pim Plaisier Wieringerwaard International 1455 XL Disk.    

 

Uitslagen Supersport 3,6 ton - 19 Juli 2015

ntto

Nr Tractor Chauffeur Woonplaats Run 1 Run 2 Finale
1 Proud Eagle Reinier Sundermeijer Voorst 109,01    
2 Forgotten Boy Martijn Hakkert Ruurlo 105,45 106,45  
3 Freek Jan van Mourik De Glind 105,65 105,96  
4 Spike Bart Haan Kwadijk 47,59 100,96  
5 Don't Worry Ids Visser Stavoren 94,58 96,53  
6 Moody Blue Arno Wennekers Lisserbroek 90,53 88,29  
7 Dirt Devil Pieter Brussaard Oud-Beijerland 8,61 44,51  

 

Teams uit de omgeving