Uitslagen Loonbedrijf Veldman - Standaard 3,5 ton - 17 Juli 2016

ntto

Nr Chauffeur Woonplaats Merk en Type Run 1 Run 2 Finale
1 Stefan van Leeuwen Koudekerk a/d Rijn John Deere 2130 95,40    
2 Tom Molenaar De Weere International 644 94,23    
3 Peter de Jong Callantsoog Ford 4600 65,55    
4 Adrie Molenaar De Weere International 423 63,76    
5 Tom Schaap Wogmeer Renault 551-4 57,20    
6 Giel Danenberg Zuid-Scharwoude Belarus 640 Disk.    
6 Stan Zijlmans Wieringerwerf Fordson Power Major Disk.    

 

Uitslagen Niek Schilder - Standaard 4,5 ton - 17 Juli 2016

NTTO - logo

Nr Chauffeur Woonplaats Merk en Type Run 1 Run 2 Finale
1 Arthur Veldman Obdam Ford 7000 103,14   101,98
2 Arjen van der Veek St-Maartenvlotbrug International 1246 103,47   80,34
3 Theo Volkers St. Maartensbrug International 744 102,93    
4 Jaap de Jong Lijnden Ford County 1164 TW 83,37    
5 Gijs Molenaar De Weere International 644 69,05    
6 Remon Broers St. Maartensbrug International 1046 Disk.    
6 Martin Verschoor 't Zand Fiat 88-94 DT Disk.    

 

Uitslagen SGB Raven - Standaard 5,5 ton - 17 Juli 2016

ntto

Nr Chauffeur Woonplaats Merk en Type Run 1 Run 2 Finale
1 Peter Driesse St-Maartenvlotbrug International 1246 97,92    
2 Team Veldman Obdam New Holland TS 115 85,18    
3 Martin Verschoor 't Zand Fiat 88-94 74,75    
4 Piet Slik Oudesluis International 1066 69,91    
5 Roy Brune Oudendijk International 1055XL 68,37    
6 Ramon Limmen Wognum New Holland TS 115 61,70    
7 Joris de Boer Schagerbrug International 955XL 60,60    
8 Johan Borst Burgerbrug Fendt 411 56,22    
9 Mark Molenaar De Weere International 1055 55,74    
10 Jacco Glas Nieuwe Niedorp Valtra 6850 54,69    

 

Uitslagen Poland GWW - Standaard 7,0 ton - 17 Juli 2016

ntto

Nr Chauffeur Woonplaats Merk en Type Run 1 Run 2 Finale
1 Frans van Leeuwen Koudekerk a/d Rijn John Deere 6800 103,54    
2 Gustaaf Hoogland St-Maartenvlotbrug International 1455 93,43    
3 Pieter Smit Slootdorp Fendt 514 C 89,15    
4 Thomas Borst Sint Maarten Fendt 611 LSA 86,00    
5 Ralph Kramer Middenbeemster Fendt 515 C 80,21    
6 Ton Sprenkeling Heerhugowaard Steyr 9145 79,97    
7 Nick Bruin Waarland Massey Ferguson 1150 78,16    
8 Ruben Rustenburg Lutjewinkel Valtra N141 75,71    
9 Bart Klouwers 't Zand Fiat 1580 DT 74,39    
10 Theo Groot Stompetoren John Deere 6910 71,18    
11 Sven Hoogland St-Maartenvlotbrug International 1255 XL 69,74    
12 Christiaan Koenis Hoogwoud Volvo BM 2650 54,64    

 

Uitslagen Beukeveld Export b.v. - Prostock II - 17 Juli 2016

ntto

Nr Tractor Chauffeur Merk Run 1 Run 2 Finale
1 Code Red Geert Aernouds International 1066 102,03   103,53
2 Mud Patrol Ton van Eijck John Deere 7310R 103,91   102,62
3 Dieselros Gert Stessens Fendt 930 106,95   101,98
4 Wickie Power Adri vd Veeken New Holland TM190 98,97    

 

Teams uit de omgeving